Прокопчук Данило

Рік і місяць народження: 25 червня 1998 року
Місце навчання: Економіко – правовий ліцей ІІ – ІІІ ст. міста Києва
Попередні місця навчання: спеціалізована школа І-ІІІ ст. ім. Миська Є. М. міста Маріуполя (фізико – математичний профіль).
Інтереси: спорт, точні науки, історія, письменництво, психологія, театральне мистецтво, сучасний симфонічний рок, неокласична музика, альтернативний рок.
Участь у проектах: -

Прокопчук  Данило

Поділитися профілем у мережах

Додаткові вміння:

Можу спілкуватися польською мовою, брати участь у театральних виставах.

Відзнаки та нагороди:

Переможець Першої міської Олімпіади з сучасного управління, Рекомендація ІРУС з рівнем схильності до управлінської діяльності “Високий”.  Нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні». «Містер глядацьких симпатій» шкільного конкурса  до Дня Закоханих.

Найближчі плани:

Здати іспит з польської мови та отримати сертифікат В1 на курсах при Університеті сучасних знань, самостійно удосконалити знання англійської мови, працювати під час літніх канікул.

Завдання, які ставлю перед собою:

Вступити до ВНЗ на спеціальність «Автоматизація підприємства та робототехніка», вивчити німецьку мову, в ідеалі розмовляти польською та англійською.  Працювати у сфері робототехніки разом з іноземними спеціалістами. Навчатися у Польщі.  Отримати другу спеціальність «Управління підприємством».