ДСЗ України на платформі компанії АктивКонсалтинГруп, (AKG, Україна) завершила щорічний етап профорієнтаційного проекту для молоді.

З жовтня_2018 по березень_2020 Центр ІРУС виконував певні функції у профорієнтаційному проекті ДСЗУ, реалізованому на сучасній платформі "Моя професія: консультаційна мережа". Розробником платформи і головним виконавцем проекту виступила компанія AKG, Україна.

Складність завдань, покладених на Центр сучасного управління, полягала у тому, що вони поєднували у собі необхідність розуміння сутності сучасної професійної орієнтації молоді і здатність забезпечити взаємодію платформи з низкою стейкхолдерів, прямо чи опосередковано задіяних у проекті. 

Фахівці ІРУС мали забезпечити безконфліктну співпрацю практикуючих психологів, чиновників служби зайнятості, представників сфери освіти, старшокласників 15-17 років, роботодавців, кола зацікавлених осіб, які не були безпосередніми учасниками проекту, але опосередковано були однією з його цільових аудиторій. 

Для реалізації завдання Центр ІРУС розробив і впровадив інноваційну модель стійких, швидких і ефективних комунікацій з цільовими аудиторіями проекту з використанням соціальних мереж та служб зворотнього зв'язку.

Про масштабність проекту свідчать цифри. За півтора року поглиблене тестування в рамках проекту пройшли більше 60 000 підлітків зі всіх регіонів України.

Конфліктні ситуації, які завжди супроводжують подібні масштабні проекти на їх початкових етапах, вдалося локалізувати і звести до мінімуму за перші два місяці від початку проекту. Сторінки проекту у соціальних мережах дозволили мінімізувати адміністративний розвиток конфліктів, забезпечити переведення їх у конструктивну площину. Миттєве реагування служб зворотнього зв'язку на проблеми практичного характеру з боку користувачів переконало всіх стейкхолдерів у надійності платформи і відповідальному ставленні до забезпечення її робочої здатності з боку виконавців.

Для Центру ІРУС участь у проекті стала черговим випробуванням на міцність і професійність. Ми впоралися.