Перший крок до успіху. Новий проект осені

Осінні молодіжні проекти ІРУС як і весняні давно вже стали традицією. Початок і закінчення кожного навчального року Центр ІРУС традиційно присвячує молоді. Учні шкіл та гімназій, студенти коледжів та університетів великих міст чи передмістя. ІРУС працює з кожним, хто хоче, а  головне, розуміє суть і важливість лідерства та сучасного управління. Крок за кроком ми реалізуємо оголошену місію Центру, створення передумов для формування в Україні нової, сучасної управлінської школи. Власної, національної, ефективної.

Наприкінці листопада 2019 року ІРУС був запрошений до лідерського проекту учнівського самоврядування Шевченківського району столиці України. Молоді лідери 35-ти шкіл та гімназій опрацювали новітній пул кейсів ІРУС за напрямками тактична та управлінська ефективність, соціальна та громадська зрілість, мультикультурна толерантність, робочі якості особи як працівника та менеджера, схильність до лідерства та управлінської діяльності.

Родзинкою аналітики стали кейси-есе. Учасники мали коротко висловити своє бачення і розуміння таких понять як робота, влада, гроші, закон інших соціальних понять. Спробували знайти не стандартні підтексти у відомих українських висловах та прислів'ях. Цей підхід у роботі з майбутніми лідерами дозволяє отримати нові, більш повні дані про приховані якості особи. Результати вимірювань ІРУС виклав в унікальній візуально-цифровій моделі особи, Карті ІРУС.

Результатами співпраці Замовник залишився задоволеним. Це вже другий масштабний проект з шевченківцями. Дякуємо за довіру!

Зразок візуально-цифрової моделі особи "Карта ІРУС"