Тест - провокація знову затребуваний

Стандартний тест ІРУС на тип мислення

Будемо відверті, кількість запитів до ІРУС зменшилась. На передній план бізнесу, державного і місцевого самоуправління вийшли питання виживання, відновлення і перебудови, виходячи з завдань, які поставило перед ними життя. Працювати доводиться з тими, хто залишився в Україні, хто залишився на робочих місцях. Сьогодні персонал і менеджмент проходить тестування реальним життям. Воєнний час, про який ІРУС говорив завжди, ставить запитання краще за будь-який тест. Працівник і менеджер просвічується наскрізь.

Центр ІРУС був готовий до такого розвитку подій. Навіть у мирний час ми наголошували, що під час надмірного стресового навантаження працівник і менеджер покажуть себе зовсім з іншого боку, аніж у час мирний. Ми попереджали, що з підлеглими і їх керівниками потрібно працювати, скануючи їх під двома кутами, мирним і воєнним. Розумні керівники дослухались наших рекомендацій, і практика підтвердила правильність такого підходу до отриманих рекомендацій. Ті, кого наші рекомендації не переконали, пожинають сьогодні гіркі плоди управлінських і кадрових поразок. 

Ми не здивувались, коли бажання пройти тест "Керівник чи підлеглий" висловили абсолютно різні люди-члени FB-спільноти. Наприкінці листопада 2022 року було проведене групове тестування на визначення типу мислення серед учасників відомої соціальної мережі. Всі учасники мали достатній попередній досвід роботи у різних сферах бізнесу, як приватного, так і державного. Різні посади, які вони обіймали, різний стаж роботи, різні сфери діяльності дозволяли вкотре випробувати систему ІРУС на точність і надійність. 

Нам приємно, що жоден з учасників цього спонтанного проекту не висловив негативної оцінки щодо безпосередньо тесту та результатів, які він виводив в автоматичному режимі. Ми попередили учасників, що формат тесту, тест-провокація, є унікальним. Відтак, сприймати його запитання потрібно з готовністю до їх провокаційності. Нам приємно, що досвідчені учасники групового тестування оцінили запропонований підхід як сучасний, незвичний, цікавий і водночас, раціональний. Рухаємося далі.