ІРУС + Університет ринкових відносин (Київ)

Управлінська еліта це не ті, хто всівся в крісла по знайомству чи "від кума".

Приказка "Нове вино не можна наливати у старі міхи" якнайбільше відображає українські реалії. Ми намагаємось реформувати державу, використовуючи старих людей і старі прийоми.

Ті, хто сьогодні кричить про себе як про молодих і сучасних менеджерів, насправді є плоть від плоті старих радянських чиновників. Нічого ці псевдоменеджери і псевдореформатори не реформують.

Їх мета - допастись до влади, а з нею до державних грошей. Справжня управлінська еліта ще має зародитись. І ми цьому сприяємо.

У листопаді 2015 Центр сучасного управління ІРУС реалізував проект з Київським Університетом ринкових відносин (КУРВ). Студенти працювали з управлінськими мінікейсами ІРУС і визначали свій рівень управлінської  ефективності. 

ІРУС в черговий раз підтвердив точність вимірювання, поєднану з високою оперативністю і зручними інтерфейсами для користувачів.

Студенти КУРВ продемонстрували високий рівень управлінської ефективності. Середній бал групи 63,25 бала за 100-бальною шкалою.

Для порівняння аналогічний показник слухачів школи "Лідер НАУ-2015" склав 64,591 бали. Список Лауреатів ІРУС поповнився 7-ма студентами університету та коледжу КУРВ.

 

Діаграма розподілу показників управлінської ефективності студентів КУРВ, учасників проекту:

 

КУРВ