Молодь 16-19 років працювала з MultiCultureScanner IRUS.

Соціальна гнучкість, здатність змінити себе під потреби і стандарти нового соціуму є чи не головною компетенцією сучасного працівника. Лише та команда може бути дієвою, яка здатна працювати за спільними правилами. Правила мають бути прийняті добровільно, не залежно від того, подобаються вони кожному чи не подобаються. Вміння сприйняти команду як маленьку сім'ю є головною запорукою синергетичного руху до поставлених перед командою завдань.

Соціальний компаратор "Райдуга" дозволяє з високою точністю виміряти основні показники кожного співпрацівника та сформувати робочу команду з мінімальним конфліктним ризиком і максимальною робочою віддачею.

Наприкінці травня-2019 центр ІРУС реалізував черговий мультикультурний проект "Толерантність і мультикультура". З компаратором працювали молоді люди віком 16-19 років. Загалом ми отримали відповіді на 26 запитань і 52 варіантів відповідей до них. Результати вимірювань індекса мультикультурної толерантності даної цільової аудиторії викликають серйозні занепокоєння. Від 25% до 60% молодих респондентів демонструють низький рівень мультикультурної толерантності. Дуже високі показники недовіри до інших людей, не готовність сприймати людей іншого віросповідання, національності чи кольору шкіри як "своїх". Третина респондентів не вважають за потрібне дотримуватися звичаїв країни, у яку переїхали на проживання, а мову готові вивчити лише якщо це буде нагально необхідно. 

Загальні результати вимірювань висвітлюють низку важливих проблем і прогалин у мультикультурному вихованні представників цільової аудиторії проекту. Більше інформації щодо мультикультурних індексів можуть надати більш масштабні дослідження. Центр ІРУС продовжить роботу у цьому напрямку.