Замовити Управлінські вправи ІРУС

Інструкція: як отримати вправи

Заповніть форму та відправте нам. Впишіть ваші дані:

Ім’я, Електронну адресу та Вкажіть хто ви -
Наприклад: Учень 11-го класу, Навчаюсь в коледжі, Студент 3 курсу, Практикуючий управлінець, Бажаючий визначитись ін.

Ці дані будуть використані для правильного індивідуального підбору вправ. Підібрані вправи та подальші інструкції для отримання кінцевих результатів і рекомендацій будуть надіслані на вашу електронну адресу.

Умови надання послуг

Для визначення схильності до управлінської діяльності у осіб, які не є управлінцями (учнів, студентів, осіб різного віку, які бажають визначитись) та вимірювання показника управлінської ефективності у практикуючих менеджерів використовуються управлінські вправи (міні-кейси) ІРУС. За результатами виконання вправ (5-8 завдань) система ІРУС визначає рівень управлінської ефективності у цифрових показниках від 0 до 100 та будує Індивідуальний графік управлінських якостей, який показує чому саме такий рівень управлінської ефективності отриманий і як його покращити. Бажаючі підвищити свій рівень управлінської ефективності можуть скористатись Індивідуальною програмою ефективності ІРУС. Особи, які в результаті виконання управлінських вправ (міні-кейсів) ІРУС, отримали більше 71 балів, отримують офіційну Рекомендацію ІРУС.

Послуга для вказаної категорії надається за умови фінансової підтримки проекту ІРУС в сумі 200 грн.

Для категорії «Практикуючий управлінець» фінансова підтримка проекту ІРУС має складати 400 грн.

Для отримання поглиблених результатів застосовуються розширені ситуації. Розширені ситуації розвиваються у сценарії з кількістю варіантів управлінського вибору близько дев"яноста кожна. Розширені ситуації застосовуються при визначенні кого з кількох кандидатів призначити на певну управлінську посаду, або принйяти на роботу при наявній вакансії та кількох претендентів на неї. Вартість послуг з використанням розширених ситуацій у кожному випадку обговорюється окремо.

Наголошуємо!

Управлінські вправи ІРУС формуються для кожної категорії Áкторів.Довільна зміна категорії, наприклад, студент вказав що він учень, призведе до не відповідного формування вправ, збою блока компараторів ІРУС і повного викривлення результатів.

Рекомендація ІРУС

Така Рекомендація надається особам, які отримали показники схильності до управлінскої діяльності на рівні "Високий" та "Дуже високий"