for_test_1
Тут з'явиться вказане Вами прізвище, ім'я чи нік
Дата і час проходження тестування: 18.02.2016 23:11:08
В результаті роботи з управлінськими мінікейсами ІРУС Ви продемонстрували рівень управлінської ефективності 52.37

За результатами роботи з управлінськими мінікейсами ІРУС Ви продемонстрували рівень управлінської ефективності (схильності до управлінської діяльності), який є достатнім, аби працювати менеджером за умови, що на Вас і ваш колектив у процесі роботи будуть покладені не складні завдання в межах чітко визначених керівництвом вищого рівня загальних показників. У торгівлі це може бути великий відділ або декілька об”єднаних відділів, невеликий торговельний павільон чи кафе, які працюють під керівнитвом головного офісу. На виробництві – група, яка забезпечує основні підрозділи необхідними деталями та комплектуючими. У бухгалтерії – група з обмеженими функціями, на приклад, група нарахування заробітної плати.

Як менеджер, Ви зможете забезпечити дотримання підпорядкованим Вам колективом методів, процесів, технологій, які дадуть змогу виконати встановлені завдання.

Продемонстрований Вами рівень управлінської ефективності достатній, аби спокійно працювати на займаній посаді багато років.

Однак, такого рівня не достатньо, аби отримати підвищення по службі і зайняти більш високі управлінські посади. Намагання побудувати успішну кар”єру вимагатиме від Вас суттєвого поглиблення знань у галузі управління, перш за все практичного управління.

Якщо Ви приймете рішення отримати знання з практичного управління швидко, у короткі терміни, Вам допоможе Індивідуальна програма ефективності ІРУС. Унікальність програми у тому, що вона дозволяє у стислі терміни, 5-7 днів у режимі он-лайн сформувати основні базові установки, які допоможуть Вам аналізувати ситуації та обирати найбільш ефективні управлінські рішення. Базові установки Індивідуальної програми ефективності ІРУС запам”ятовуються назавжди і будуть Вам корисними в усіх без винятку управлінських ситуаціях впродовж життя.

Індивідуальний Графік Управлінських Якостей і рекомендації до нього побудовані програмою-роботом ІРУС. Значно вищу точність можете отримати при побудові графіка кваліфікованими спеціалістами ІРУС.