Війна

З дня виходу на ринок управлінського консалтингу Центр сучасного управління ІРУС пропагував необхідність створення в Україні принципово нового управлінського корпусу, сучасного і ефективного. За допомогою розробленної нами інноваційної системи Personnell Scanner IRUS ми протестували тисячі менеджерів, держслужбовців, слухачів лідерських шкіл, студентів університетів, коледжів, аж до лідерів шкільного самоврядування включно. Статистика проведених досліджень свідчила: лише 5-7% просканованих мають високу схильність до управлінської діяльності, і лише 0,5% можуть бути по справжньому високоефективними менеджерами і лідерами.

Ми озвучували свої дослідження, зверталися до керівників усіх сфер, наполягали на негайному удосконаленні систем відбору претендентів на керівні посади. Ми вказували, що зручні, безконфліктні, готові до будь-яких компромісів працівники можуть триматися на посадах лише у так звані "мирні часи", а у ситуаціях, які потребуватимуть прийняття негайних, безкомпромісних, складних, часом важких і вкрай не популярних рішень, такі начальники заховаються за спини інших, а то й просто втечуть.

Сьогодні війна, саме така ситуація. Де всі ті, хто ще вчора віщав з усіх телеканалів про те, що і як ми маємо робити, куди йти, з ким і як вести справи? Їх немає. Для де-кого це стало несподіванкою. Для нас - ні. Ми знаємо, війна закінчиться нашою перемогою. Україні доведеться відновлювати все, зруйноване ордою. Нам знову доведеться вибирати кого призначати на керівні посади. Центр ІРУС не втрачає віру у те, що здоровий глузд переможе, а досвід війни примусить стати на шлях ефективності.

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше