Точність. Ще більше точності.

Проект ІРУС це перш за все точність. Точність вимірювання індексу управлінської ефективності менеджера, схильності до управлінської діяльності осіб, які бажають стати управлінцями, включно студентів та старшокласників, рівня тактичної ефективності менеджерів, коефіцієнту лояльності працівника до організації та її керівництва, соціальної, гендерної та мультикультурної толерантності, відбір працівників для формування стабільних і ефективних команд для роботи в довготривалих проектах, ІРУС вимірює ці показники з найвищою точністю і коректністю.

Ще вищу точність дав перехід ІРУС на нову програмну платформу, яку спеціально для тестів (сканерів) ІРУС розробили фахівці з програмної підтримки нашого проекту. Платформа дозволяє сформувати набір тестів (сканерів) для конкретної цільової аудиторії чи окремого користувача (Актора), встановити їх послідовність, тривалість доступу, дозволяти чи не дозволяти* Актору бачити результати конкретного тесту чи тестування в цілому.

*Закрите тестування, Актор не бачить результатів роботи з тестами (сканерами), є обов'язковою передумовою отримання максимальної точності при вимірюванні показників організації відповідно потреб Замовника.

Окремою гордістю ІРУС став доопрацьований соціальний компаратор "Райдуга". Цей унікальний інструмент дозволяє сформувати з претендентів чи вже діючих працівників найбільш стабільні робочі команди. Призначення команд може бути яким завгодно, від догляду за дітьми, до роботи на арктичних станціях чи розвідувально-диверсійних груп. Головний критерій - стабільність. Саме такі команди забезпечать максимальну синергією та ефективність.

 

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше