Шлюбні ігри

Повертаючись до теми вибору партнера для створення сім'ї, у лютому 2022р. Центр ІРУС провів невелике опитування серед FB-аудиторії. Учасники мали сформувати перелік якостей характеру, які вони вважають важливими при прийнятті рішення щодо налагодження довготривалих стосунків з партнером для створення сім'ї. Ми отримали список з 68 якостей. Респонденти назвали як очікувані риси, відповідальність, чесність, повагу, так і дещо несподівані як-то "відповідальність у сексі". Ми не стали уточнювати, що саме вкладав респондент у цю якість. Секс справа інтимна і для кожного має свої відтінки.

Відповіді згрупувалися у 4 сфери: почуттів та емоцій, роботи та заробітку, соціальних парадигм, сімейних цінностей. В результаті узагальнень ми дійшли висновку, що у сімейному житті немає чіткого розподілу на головні і другорядні риси характеру партнера. Майбутній чоловік чи дружина розглядаються партнером як комплексний об'єкт. Відсутність одних рис не компенсується наявністю інших. Ми хочемо мати у партнера все: емоції і почуття, бажання і вміння заробляти, особисту і соціальну відповідальність, здатність на самопожертву заради сім'ї, готовність задовольняти чуттєві та сексуальні очікування партнера.

Проведене дослідження поглибило розуміння сімейного життя і додало нових даних для проекту, над яким Центр ІРУС розмірковує вже давно, але на сьогодні ще не готовий оформити проект у кінцевий продукт.  

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше