Ревізія ресурсів

Традиційно, січень є місяцем, коли ритми суспільного і ділового життя знижуються. Хтось очікує старту бюджетного асигнування і початку тендерних процедур, хтось - повернення багатих покупців з зимових вакацій, хтось побоюється кадрових перестановок у державних організаціях, які можуть зруйнувати сталі ділові зв'язки. Команда ІРУС звикла до таких особливостей зимового міжсезоння і перестала панічно шукати причини падіння кількості ефективних ділових пропозицій. Ми знаємо, робота відновиться з середини лютого.

Для нас січень це місяць внутрішніх ревізій і детального аудиту. Що спрацювало у минулому році, що навпаки, не було затребуваним і чому. Які діагностичні інструменти потребують оновлення чи удосконалення. І головне, які тренди у сфері управлінського інжинірингу стануть головними у році, що настав. 

ІРУС це живий організм, який постійно оновлюється, аби залишатися сучасним, затребуваним, а головне, корисним для наших партнерів. Рік 2022 ми бачимо як рік виходу з пандемії, рік посиленого зростання, рік  пошуку дієвих інструментів підвищення управлінської ефективності у всіх сферах суспільного життя. Ми мусимо не просто встигати за вимогами часу. Ми маємо їх упереджувати, маємо формувати тренди сучасного управління. І ми будемо це робити. 

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше