Ревізіонізм у команді не прийнятний!

Ревізіонізм це спроби переглянути і відкинути загальноприйняті доктрини. Ми використаємо термін ревізіонізм у дещо приземленому форматі, намаганні знаходити у будь-яких пропозиціях лише негативні моменти. Вислів "А Баба-Яга - проти!" є проявом отого самого соціального ревізіонізму.
Коли людина вперше починає гудити запропоновану ідею, підхід, форму, контент, способи і терміні її реалізації, це сприймається як її право мати власну думку і власну оцінку. Але коли відкидання запропонованого трапляється щоразу, ставлення до такої свободи волевиявлення потребує більш ніж серйозного аналізу. Може бути, що ми маємо справу з людиною - ревізіоністом, тобто особою, для якої не важливо, що саме пропонується. Їй важливо навести купу контраверсійних "доказів", які руйнують навіть саму спробу обговорення інновації. Не важливо, чи людина робить це з найкращих, на її думку, міркувань, чи заради задоволення. Важливо те, що вона РУЙНУЄ. Руйнує ідею на самому початку її появи, на етапі формування нового, ще дуже крихкого продукту, його зародку.
Ревізіонізм це не те саме, що критичне мислення. Критичне мислення може бути конструктивним, спрямованим на очищення ідеї від надлишкових нашарувань і помилкових кроків в її реалізації. Ревізіонізм - це завжди деструктив. Єдиний спосіб позбавитися ревізіонізму це вилучити з кола осіб, залученних до обговорення, оту саму Бабу - Ягу, яка завжди - проти.
Чи існують інструменти, які визначать ревізіоністське начало у конкретній людині? Так, такі інструменти є. Користуйтеся.
Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше