Профорієнтація ІРУС

Проект-реформа Нова Українська Школа визначає, що з 2024 року навчання старшокласників буде проводитися у профільних ліцеях. Така модель дасть можливість учням перейти до осмислення своєї майбутньої професії і отримання більш предметних знань у процесі навчання.

Центр ІРУС прийняв рішення включитися у цей процес під гаслом "Новій Українській Школі - Нову Українську Профорієнтацію". Існуюча на сьогодні система профорієнтації прийшла до нас ще з радянських часів. Адміністративно-командна система ставила перед профорієнтацією завдання "знайти" працівників, які найбільш повно відповідатимуть потребам ринку праці. Вимоги професії були головним мірилом, а людина, старшокласник, розглядалася лише як ресурс. Ця викривлена система працює і донині. 

ІРУС поставив перед собою завдання розробити принципово новий, сучасний, людино спрямований інструментарій профорієнтації. Людина у ньому стане Суб'єктом, а не Об'єктом профорієнтації. Ми повністю розуміємо яка має бути нова модель, яким інструментарієм вона має вирішувати поставлені перед нею завдання. Модель має бути простою, зрозумілою і прозорою. Дуже хочеться, аби й веселою.   

Рішення прийняте. Працюємо.     

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше