Про біженців, переселенців та толератність

Біженці та переселенці. Ставлення до них.
Сканери системи ІРУС дозволяють отримати відповіді на низку не прямих питань, які, у свою чергу, дозволяють сформувати дуже точну модель особи, яка підлягає дослідженню.
 
Ставлення українців до біженців та переселенців були частково досліджені в процесі роботи над комплексним завданням по двох цільових аудиторіях, молоді 15-17 років та 17-21 років. Дослідженню підлягали лідери учнівського та студентського самоврядування. Результати дослідження продемонстрували достатньо низький рівень толерантності учасників, наголошуємо, молодіжних лідерів, до людей, які вимушені були змінити місце проживання під тиском обставин.
 
Особливо цікавим виявився факт, що рівень толерантності знижувався, коли питання біженців переходило з загального на особисте. Підтримувати біженців десь там, в загалі, готові близько 40% опитаних. Але як тільки проблема заходить у особистий простір опитуваного, толерантність до біженців та навіть тимчасово переміщених осіб* падає до 19%, вдвічі. 
 
Діагр.1 - Вік учасників 17-21р. Діагр. 2 - Вік учасників 15-17р.* Діаграми наведені на сторінці Центру ІРУС у FB. Дослідження проводилось до початку військової агресіії рф. Чисельність охоплених 54 особи.
Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше