Потужність ІРУС

Починаючи з листопада_2014 управлінська моделююча система "Імітатор Реальних Управлінських Ситуацій", ІРУС, нарощує потужність, точність і надійність. Перший і єдиний на той час тест вимірював у цифрових показниках рівень управлінської ефективності менеджера. Для старшокласників і студентів коледжів була запропонована спрощена версія - рівень схильності до управлінської діяльності.

Вже через кілька місяців цифровий показник результату був доповнений унікальною графічною моделлю "Поле управлінських якостей ІРУС". "Поле" дозволяло зрозуміти чому менеджер обирає саме такі, а не інакші, варіанти управлінських рішень з запропонованих. Зрозуміти і з високою вірогідністю спрогнозувати управлінську поведінку менеджера в тому числі у екстремальних, кризових ситуаціях.

   

На початок 2020 року система ІРУС вимірює не лише управлінські якості менеджера, а й рівень гендерних температур, мультикультурної толерантності, тактичної ефективності будь-якого працівника. Загалом 31 параметр. На основі отриманих даних, "Карти ІРУС", система дозволяє забезпечити повний скрінінг організації, визначити її сильні і слабкі сторони, сформувати оптимальні проектні та операційні команди з найвищим з можливих рівнів ефективності та найнижчим рівнем конфліктів між окремими працівниками та групами. 

Сучасний менеджмент будується не на інтуїції, а на вивірених даних і розрахунках. Центр сучасного управління ІРУС сповідує саме такі методи і підходи. Працюємо далі. 

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше