Нова ідея ІРУС

У практиці менеджмента основним завданням управлінця є правильний підбір виконавців під конкретні задачі. Задачі можуть бути різні. А отже, у складі команди мають бути різнопланові фахівці, здатні виконувати різнопланові, часом унікальні завдання.

Якісна команда завжди формувалась роками, часом десятиліттями. Сьогодні, у часи VUCA, менеджер не може дозволити собі розтягувати управлінські процеси у часі. Виконавців потрібно підібрати тут і зараз. І головне - без права на помилку.

Нова розробка Центру ІРУС дозволить менеджеру отримати візуалізовану інформацію про те, як будує логічні послідовності кожен з його підлеглих. Простіше, як кожен з його працівників буде "рухатися" у своїх логіках при виборі оптимальних, на його думку, шляхів виконання поставленної керівником задачі. Порівнюючи такі логіки, менеджер може формувати міні-групи, які будуть рухатися в одному напрямку за одним, спільним для учасників алгоритмом. Це дозволить уникнути ситуацій типу "лебідь, рак та щука", коли учасники процесу висовують власні версії руху до результату і ці версіїї суперечать одна одній. 

Нова розробка знаходиться на етапі попереднього опрацювання.  

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше