@LogicWay. Нова розробка ІРУС

@LogicWay. Нова розробка Центру ІРУС дає можливість сформувати з виконавців команду, яка буде рухатися до поставленої мети синхронно і за спільним для всіх учасників алгоритмом.

На практиці процес формування команди під конкретне завдання відбувається або спонтанно, коли керівник спирається виключно на власну інтуіцію, або за професійними критеріями, коли збирають фахівців і ставлять перед ними певне завдання. Обидва підходи не гарантують ефективності. Причиною цього є індивідуальні особливості учасників команди.

У процесі роботи над продуктом @LogicWay нами були виділені наступні типи Виконавців за особливостями їх логічних побудов, "логік": Аналітики/Синтетики; Північні/Південні; Прямі/Дзеркальні; Прямолінійні/Криволінійні; Розімкнуті/Замкнуті.

Поєднання виконавців з різними логіками призводить до конфліктів у команді. Хоча є випадки, коли лише різнопланова команда зможе виконати поставлене перед нею завдання.

Продукт @LogicWay дозволяє сформувати синхронізовану команду, яка виконає завдання з максимальною ефективністю і у мінімально можливі терміни.

@LogicWay - ваш час, якість і гроші.

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше