Корпоративна культура і Covid19

Корпоративна культура присутня у всіх без винятку організаціях, не залежно від того, сповідують її як формальний стиль чи ні. Вплив співробітників один на одного, колективу на його членів, вплив лідера на підлеглих це лише короткий перелік складних взаємоорганізуючих зв"язків між членами команди при роботі у спільному функціональному просторі.

Не зважаючи на те, що кожен окремий учасник команди є самостійною соціальною одиницею, всіх їх об"єднує формальна і не формальна корпоративна культура організації, її норми, звичаї, діловий стиль, навіть жарти і уподобання в шоу-бізнесі, спорті, місцях відпочинку тощо. Усі учасники команди знаходяться під умовною аналоговою кривою корпоративної культури, норм, звичаїв, які склалися у цій організації (на діаграмі відображена жовтим кольором).

 

При переході на віддалену роботу спільний фізичний простір розривається. Це неминуче потягне за собою ослаблення корпоративних зв"язків між працівниками. У значному часовому вимірі, пів року, рік, корпоративні зв"язки неминуче зруйнуються. Команда перетвориться на нічим не пов"язаних між собою працівників і фактично буде зруйнована (графік без жовтої кривої. Команда перетворилася на роз"єднаних працівників).

 

Розумний лідер має усвідомити таку небезпеку і упередити її шляхом розробки спеціальних заходів, які дозволять не лише зберегти, а й модернізувати корпоративну культуру організації, посилити її за рахунок використання сучасних форм впливу на працівників, які вимушено перейшли на віддалену форму роботи. Центр ІРУС готовий надати необхідні рекомендації і напрацювання у цьому не простому процесі.

Робота з ІРУС

Замовте вправи, які допоможуть визначити та покращити ваші управлінські навички

Дізнатися більше